«
»

 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

SÕBRAD JA SUGULASED

Hello Kitty 

Nimi:Kitty White
Sünnipäev: November 1, 1974
Veretüüp: A (Negatiivne)
Sünnikoht: Londoni aguliosa
Pikkus: Viie õuna pikkus
Kaal: Kolm päikese käes sädelevat õuna
Milles ta hea on: Kookide küpsetamine, Rahvusvahelised keeled, Pannkookide küpsetamine sõpradele, Origami, vibu laskmine
Lemmiktoit: Ema Mary poolt tehtud õunapirukas
Hobid: Reisimine, muusika, lugemine, nämmade küpsiste söömine mida tema õde Mimmy teeb, ja kõige parem-uute sõprade leidmine.
Lemmiksõnad: "Sõprus", "Parim"
Kogub: Väikseid armsaid asju nagu kommid, tähed, kuldkalad, jt.
Lemmikud õppeained: Inglise keel, Prantsuse keel, ajalugu, muusika, kunst ja käsitöö.
Kirjeldus: Väga särav ja kuldse südamega kiisu. Väga lähedane oma kaksikõele Mimmyle.  

Hello Kitty pere :

 

Mimmy WhiteMimmy White on Hello Kitty kaksikõde ja parim sõbranna. Nad kasvasid ning õppisid koos, jagades palju elukogemusi ja lõbusaid seiklusi üksteisega.

 

George WhiteGeorge White on Hello Kitty armastusväärne isa. Kuigi ta töötab väga palju, leiab ta ikka aega ka oma pere jaoks. Tal on imeline huumorisoon.

Mary WhiteMary White on Hello Kitty armastav ema. Ta näitab alati oma armastust ja hoolt oma pere vastu. Hello Kitty on omandanud oma küpsetusoskuse emalt, kes on parim õunakoogi küpsetaja naabruskonnas.

AnthonyAnthony on Hello Kitty lahe vanaisa. Tal on väga palju elukogemust, mida ta hea meelega ka teistele jutustab. Tal on ka kunstiannet, mida ta läbi oma värviliste ja lõbusate maalide väljendab.

MargaretMargaret on Hello Kitty armas vanaema. Ta on originaalne pagarmeister perekonnas, kes on võimeline valmistama väga maitsvat pudingut! Ta armastab teha tikandeid oma pere jaoks, samal ajal istudes oma lemmik kiiktoolis.

 

Hello Kitty sõbrad:

 

Dear Daniel


Dear Daniel on Hello Kitty lapsepõlvesõber. Ta on tundlik, naiivne ja armastab tantsida.

Tracy


Tracy on pesukaru, kes on alati üleannetu, kuid ta on kõigi sõber. Talle meeldib kõigiga nalja teha ning ta toob alati naeratuse oma sõprade näole oma kahjutu üleannekusega. Ta on kõigi hea sõber.

FIFI


Fifi on väga lõbus, ta räägib ja naerabkogu aeg. Fifi on kõige energilisem laps üldse, ta alati jookseb ringi ja teeb midagi!
Ta lihtsalt ei tea, millal lõpetada. Ta on alati tegevuses ning sa üllatud, kui näed, kui palju asju ta teeb ja kui vähe aega see võtab.  

Jodie


Jody on koer, kellele meeldib väga raamatuid lugeda. Ta on koer, kellel on palju teadmisi. Ta armastab lugeda, et saada targemaks. Tema unistus on saada uurijaks.

Joey


Joey on kiire hiir, kes võidab palju jooksmisvõistlusi. Ta on üks Hello Kitty parimatest sõpradest. Ta on naljakas ja kõigi hea sõber. Tema nutikus ja sarm on ta muutnud üheks kõige populaarsemaks lapseks koolis. Tal on ka tüdruksõber, kes on sama energiline kui ta ise.

Mori


Mory on väike, nunnu kuid väga häbelik hüljes, kes elab Hello Kitty tagaaias oma tiigis. Sa leiad ta oma väikses tiigis päikest võtmas.

Rory


Rory elab metsas ning teeb seda hästi. Ta on tark väike orav, keda Hello Kitty kohtas, korjates metsas lilli. Rory õpetas talle metsa saladusi. Rory armastab hüpata puuoksalt puuoksale, ning üleüldse olla puu otsas. 

Thomas


Thomas on väga energiline ning rulluisutab, kuhu iganes ta läheb.

Timmy and Tammy


Nad on üleannetud väikesed ahvid. Ükskõik kus on lõbus, nad on alati selle keskel. Tim ja Tammy on koolis kõige naljakamad ahvid. Nad näitavad sulle kogu aeg uusi asju mis panevad su naerma. Nad on nagu väikesed lõbustajad.  

Tiny Chum


Tiny Chum on väike ja armas kaisukaru, kes on Kitty ja Mimmy'ga olnud koos nende lapsepõlvest saati. Kaksikõed kohtlevad teda nagu väikest venda.

Tippy

Tippy on suur karu, kes on tugev ja helde südamega, ta on alati seal, et sind aidata. Tippyle meeldib väga Hello Kitty ja ta tahab olla tema poiss-sõber.

Hello Kitty lemmikloomad:

 

CharmmyKitty

CharmmyKitty on Hello Kitty kass, kelle isa talle kingis. Charmmy näeb välja nagu tema omanik, kuid käitub rohkem kassi, kui inimese moodi. Ta on väga rahulik, armas, sõnakuulelik ja ta armastab säravaid esemeid. Ta kannab Hello Kitty ehetelaeka võtit oma kaelas.
 

Sugar


Sugar on Hello Kitty hamster ja Charmmy Kitty parim sõber. Sugar on Hello Kittyle kingitud Danieli poolt.