«
»

 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

HELLO KITTY

Hello Kitty  - 1974
Kõige alguses polnud Hello Kitty’l nime. Teda nähti kõigepealt kassina, kellel punane lips vasakul kõrval, istumas. Ikkagi, Hello Kitty äratas tähelepanu ja armastust tuhandetel inimestel Jaapanis oma armsa disaini ja karakteriga, mis muutis ta koheselt staariks.

 

 

Hello Kitty  - 1975
Sellele armsale kassile anti lõpuks nimi – Hello Kitty. Esimene Hello Kitty ese, mis müügile tuli oli rahakott, mis nägi välja nagu väga väike käekott, Hello Kitty  pilt peal. Hello Kitty peret tutvustati samuti maailmale.

   

Hello Kitty - 1976
Sanrio võttis sisse koha Hello Kitty peamise omaniku ning disainerina. Sanrio tervitas Hello Kitty’t tehtes talle uue poosi. See ei olnud istudes, nagu tavaliselt, vaid seistes.

   

Hello Kitty  - 1977
Ilmselt Sanriole meeldis uus poos ning nad otsustasid proovida veel rohkemat. Nad tegid Hello Kitty lennukis istuvana, pea ainult välja paistmas. Koolilapsed armastasid seda, isegi tudengitele ning täiskasvanutele meeldis see uus armas disain.

   

Hello Kitty - 1978
Seekord Hello Kitty pandi delfiini seljas ratsutama koos teiste uute stiilidega nagu auto, erinevad kohad jne. Hello Kitty sai ka palju uusi riideid.

 

 

Hello Kitty  - 1979
Vanaema ja vanaisa tutvustati Hello Kitty maailmale.

 

 

Hello Kitty  - 1980
Hello Kitty teeb sporti! Hello Kittyl oli seljas tennisepluus ja ta mängis tennist, hoides käes reketit ja palli, olles ise samal ajal uskumatult armas nagu alati. Ka Hello Kitty digitaalne käekell valmistati ning lasti poodidesse. Müüdi rohkem kui miljon kella. Uskumatu.

 

 

Hello Kitty  - 1981
Hello Kitty tooted laienesid telefonide ja kaamerateni ja mõnede teiste elektrooniliste asjade juurde, mis kasvasid veel järgmisel aastal. Esimene Hello Kitty film sai valmis ning selle nimeks sai „Kitty ja Mimmy uus vihmavari“.

 

 

 

Hello Kitty - 1982
Hello Kitty visandid kadusid! Põhjus selleks oli et teha Hello Kitty rohkem tausta põimunud. Nad ka natuke kohendasid tema silmi.

 

 

Hello Kitty  - 1983
Ruuduline taust taga ja rohkem Ameerika disaini äratasid paljude inimeste tähelepanu Ameerikas. Samal aastal, määrati Hello Kitty laste suursaadikuks UNICEF-i juurde Ameerikas.

 

 

Hello Kitty  - 1984
Tehti Hello Kitty’st päris foto. See tehti, et teha teda rohkem realistlikuks ja meile lähemaks. See oli lõpuks suur edasiminek.

 

 

Hello Kitty - 1985
Tutvustati uut tegelast – Väikest Cham’i .  Tehti ka disain Hello Kitty’st küpsetamas köögis kooki, mis meeldis paljudele noortele lapsevanematele.

 

 

Hello Kitty - 1986
Tehti pilt Hello Kitty näost passi jaoks. See väga lihtne disain muutus väikseks ajaks Hello Kitty ametlikuks logoks. Seda disaini võis näha ka käekottide, riiete, rahakottide ja palju rohkemate asjade peal.

 

 

Hello Kitty - 1987
Must ja valge Hello Kitty. See disain oli mõeldud rohkem täiskasvanute kui laste ja noorte jaoks.    

 

 

Hello Kitty - 1988
Ruudulise taustaga Hello Kitty tuli tagasi. See disain muutus populaarseks ja sai heakskiidu ümber maailma. Ameerika CBS telekanal hakkas näitama esimest Hello Kitty multikat telekas, „Hello Kitty muinasjututeater“.

 

 

Hello Kitty - 1989
Inglismaa Hello Kitty koomiksid tulid müügile USA-s. See meeldis isegi rohkematele fännidele, sest nad võisid lähemalt teada saada Hello Kitty perest, sõpradest ja elust.

 

 

 

Hello Kitty - 1990
Vihmapiisad ja lumi taustal. Jõulude ajal oli ainuke asi veel populaarsem – Hello Kitty jõuluvana kostüümis lumise taustaga. Sanrio Puroland’i lõbustuspark avati samal aastal.

 

 

Hello Kitty - 1991
Lilledisain. Hello Kitty hoidis käes lille ning ka taust oli lilli täis. See meeldis väga paljudele naistele.

 

 

Hello Kitty ajalugu - 1992
Puuviljad. Hello Kitty hoidis käes puuvilja ning ka taust oli puuvilju täis. See disain oli suure tähtsusega, sest aastaaeg muutus, ning prooviti sobitada puuvilja värviga. See andis fännidele südantsoojendava tunde.

 

 

Hello Kitty  - 1993.
Hello Kitty disain ise muutus, sest lips muutus lilleks ja see uus look oli uus algus.

 

 

Hello Kitty  - 1994
Arsti disain, Hello Kitty haiglas õekostüümis. Hello Kitty nimetati laste suursaadikuks Jaapani UNICEF-is.

 

 

Hello Kitty  - 1995
Lilleseeriad tulid tagasi koos uute disainide ja veel rohkemate värvidega.

 

 

Hello Kitty  - 1996
Veel rohkem lilleseeriaid...

 

 

Hello Kitty  - 1997
Traditsiooniline Hello Kitty disain. Hello Kitty Jaapani traditsioonilises riietuses, veel ka koolivormis, ujumistrikoos, pulmakleidis. Merineitsi Kitty oli ka populaarne.

 

 

Hello Kitty  - 1998
Kitty Maja lõbustuspark avati, ning seal oli tuhandeid külastajaid päevas.

 

 

Hello Kitty  - 1999
Kitty beebiseeriad. Need tehti vastusena suurele palvele noorte emade poolt, kes olid olnud Hello Kitty fännid tema debüüdist alates.